ELLA PERFECT – PREMIUM ENERGY “Healthy Glow” Väsinud ja stressis nahk

 • * BASIC – SÄRA TAASTAV HOOLITSUS – INSTANT RADIANCE & BEAUTY
  60min – 39€
  Kaotab pinge, väsimuse ja stressi jäljed pärast väsitavat päeva. Tulemuseks puhas, sile ja portselan hele nahk – suurepärane ennem õhtumeiki! (Mask Soir De Féte)
 • ** SPECIFIC – EKSTRA ENERGIA PREMIUM HOOLITSUS – FLAWLESS YOUTH C-VITAMIN FACE & EYES
  75min – 69€ (ilma Actimix aktiivseerumita 42€)
  Anti-stress, ekstra energiat andev hoolitsus koos C vitamiini ja AHAh apetega. Aktiveerunud hapniku ainevahetus toob nahale särava jume ja uue toonuse (Mask Lisse). Spetsiaalne tähelepanu silmaümbrusele! –Kaotab väsimuse ja tumedad varjud (Serum Regard ja kuulidega drenaaź-massaaź)
  TIP! – Krüoteraapia (SKINTEX LAB) 10’
 • *** INTESIVE – NAHKA UUENDAV INTENSIIVHOOLITSUS – INSTANT NEW SKIN & Collagen
  45min – 39€
  Kiire ja efektiivne nahka uuendav hoolitsus toonust kaotanud nahale (Magistral Mask Intex)
  Taastab stressist, niisutab ja annab nahale ühtlase sileduse. Boonuseks lifting ja ühtlane jume.
 • PEELING NEOPERFECT 26% – HAPPEHOOLITSUS : AGE REJUVENATING
  60min 49€
  Kirgastav toime kogu kompleksile! Eemaldab ulatuslikult surnud rakud ja kiirendab uute rakkude regeneratsiooni ehk naha uuenemis protsessi. Tulemuseks silenenud, pehme ja hingav nahk. 60min hoolitsus sisaldab hoolitsuse viimistlusena rahustavat massaaźi 20’.
 • ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS HOOLITSUSED APARATUURIGA
  Tõestatud efektiivsus ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist 5 erineva tehnoloogia rakendamisel.

  • TREATMENT DAMAGED SKIN / AGE SIGNS
   • SKINTEX SKIN CARE 3 – AGE SIGNS EFEKTIIV-HOOLITSUS
    60min – 53€
    (Puhastus 10’/1+1 täiuslik koorimine 10’+5’/ TISSULEX infusioon 12’/ krüo–tonic 12’ )
   • SKINTEX SKIN CARE 4 – AGE SIGNS EKSPERT-HOOLITSUS
    75min – 73€
    (Puhastus 10’/1+1 täiuslik koorimine/TISSULEX infusioon 12’/ lihas-stimulatsioon 12’/ krüo–tonic 12’ )

ELLA BACHÉ NÄOHOOLITSUSTE KATEGOORIAD

 

 • * BASIC basic EB baashoolitsused, sisaldavad üldist hoolitsust lähtuvalt naha hetke põhivajadusest.Reeglina 60min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid : 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja hooldav mask. Hoolitsusesse saab vajadusel liita erihoolitsusi nagu mehhaaniline puhastus või aparatuuri-hoolitsused.
 • ** SPECIFIC specific EB spetsiaalhoolitsused lähtuvalt naha hetke põhivajadusest, sisaldavad spetsiifilisierimaske ja aktiivsust lisavaid efekt-seerumeid. Hoolitsuse fookuses on kogu kompleks sh kaela ja silmapiirkond. Reeglina 75 min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid: 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja spetsiaalne efektmask ja aktiivseerum. Võimalus kombineerida aparaat-hoolitsusi.
 • *** INTESIVE intensive EB intensiivhoolitsused eristuvad oma kiire ja efektiivse toime poolest. 40-60min hoolitsuse keskel on ultra-taastav nanofiiberkollageen mask, millel on ulatuslikult nahka uuendavad omadused, mistõttu toimib nahka taastavalt: niisutab, rahustab, noorendab, silendab ja pinguldab. Hoolitsus, mis sobib igale nahatüübile. Võimalus lisada massaaź hoolitsuse lõppfaasi.
 • PEELING NEOPERFECT 26% HAPPEHOOLITSUS & Apple Vinegar peeling Kirgastav toime kogu kompleksile: puhastab, silendab, klaarib jumet, niisutab ja noorendab ilmet. Ultratõhus komplekshoolitsus on lühike ja efektiivne (45’), mida saab muuta naudingulisemaks taastava ja nahka rahustava massaaźiga. Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.

ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA :

skintex

Tõestatud toime ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist läbi 5 funktsiooni:

 

 1. TÄIUSLIK KOORIMINE – ultraheli sagedusel vibreeriv spaatel eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid, aktiveerib ainevahetust ja parandab aktiivainete imendumist.
 2. AKTIIVAINETE INFUSIOON – ülesandeks on toimeainete sisestamine nahka läbi raku membraani raku sisemusse ning seejärgne toime aktiveerimine.
 3. NÄOLIHASTE PINGULDAMINE Biostimulatsioon* – pinguldab lihaskiude näol ja kaelal – ka sügavamaid milleni käsi ei ulata. Pinguldab kontuure ja silendab kortse.
 4. NÄODRENAAŹ – DETOX – ainevahetuse aktiveerimine ja jääkainete väljutamine
 5. KRÜO-TONIC– KÜLMAMASK (-3°C): stimuleerib hapniku ainevahetust ja toimeainete stabiliseerimine ja fikseerimine kudesesse.

 

* Soovi korral võib proseduuri lisada näomassaaźi vahetult pärast näolihaste stimulatsiooni


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270