Meist

Meie salong asub linna südames, kuid ometi on siin  õdus ja vaikne, siia ei kostu ei tänavamüra, ega muu sigin sagin, seeõttu saab meie juures end ka keset äripäeva täiesti välja lülitada. Viimasele aitab vaieldamatult kaasa meie kosmeetikute soe ja hooliv suhtumine, aga ka pikaaegsed tööalased kogemused iluteeninduses, mis teevad siinviibimise nauditavaks.

 

Siinne hea aura ja armastus oma töö vastu on moodustanud hästi toimiva kollektiivi, aga ka muidu toreda inimnatuuride koosluse, mis on sõbralik, hooliv ja siiras.

 

Personaalne lähenemine teeb igast hoolitsusest erilise ja nii on meie hinnakiri vaid orienteeruv formaalne dokument, mis näitab meie teenuste valikut ja spetsialiteete.

 

Oma klientuuri lojaalsust väärtustades, pakume parimat valikut nahahoolitsuse tooteid prantsuse profi-sarjast ELLA BACHÉ, kus on nii atraktiivseid kuupakkumisi kui ka põnevaid uudistooteid. Meiega on liitunud uusi kosmeetikuid, kes pakuvad ka teiste kvaliteetsete kosmeetikabrändide hooldusi, nagu Guinot, Payot, Natinuel ja Image Skincare- hinnakiri on peagi täienemas ! Seniks küsige lisainfot telefoni või e-maili teel.

 

Ootame teid tutvuma kõigi meie salongi poolt pakutavate teenuste ja toodetega!

Ella Beaute salong sobib eriti privaatsust, rahu ja professionaalset teenindust hindavale kliendile .

Olete oodatud meie kosmeetikute juurde !

5763h5g_MG_4228_00

KAARI LEMBRA

Kosmeetik

Ilu sünnitab enesekindlust (Theodor Fontane)… ja enesekindlus sünnitab ilu.
Olen lõpetanud Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli ja töötan kosmeetikuna 20aastat.
2003-2007 omandasin TÜ Pärnu kolledzis ka turismi eriala, kuid juba esimesel kursusel sain aru, et kosmeetiku eriala on mulle ikka südamelähedasem.
Kosmeetiku ametist on kujunenud aastatega minu kirg ning armastan oma tööd väga.
Kuna aeg iseendale on kujunenud suureks defitsiidiks on minu eesmärk, et klient suudaks protseduuril viibimise ajal lahti lasta argirutiinist ja lahkudes salongist oleks tal naeratus näol.
Telefon: 566 80 955
Email: kaarilembra@me.com

5763h5g_MG_4228_01

INGA RAA

Kosmeetik

Olen Inga Raa. Olen oma parimates aastates naine, kes armastab ja naudib oma tööd, see on mulle justkui hobi. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kosmeetiku CIDSECO diplomiõppe kursuse. Oman CIDESCO diplomit alates 2018 aasta märtsikuust. Põhjalikud teadmised ning rahvusvaheliselt tuntud nahahoolduse kaubamärgid on need, mida tahan kasutada oma igapäevases töös. Nahahooldustooted, mida oma töös kasutan, on puhtad ja kõrgekvaliteetsed . See on minu jaoks väga oluline!
Minu soov on olla pidevalt kursis ilumaailma uudistega. See maailm on pidevas muutuses ja põnevaid teemasid jätkub alati. Osalen tihti erinevatel erialastel seminaridel, koolitustel ja aegajalt õpin juurde jälle mõne põneva massaažitehnika või näohooldus protseduuri, et pakkuda alati oma püsiklientidele vaheldust!
Minu eesmärk on pakkuda parimat teenust. Personaalne lähenemine on minu moto - annan endast parima, et leida igale probleemile lahendus. Luban, et minu juurest lahkudes on heaolu garanteeritud!
Teenused mida pakun: erinevad näohooldusprotseduurid (teraapilised hooldused, happehooldused, aparaadihooldused); käte- ja jalahooldused (klassikaline maniküür ja pediküür, parafiinhooldused); kulmude korrigeerimine/modelleerimine, kehahooldused.
Küsi lisainfot telefoni või emaili teel:

Telefon +372 53459966
E-mail: raainga@gmail.com

5763h5g_MG_4228_02

GAIDI ÄKKE

Kosmeetik

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ning ning lisaks Eesti Kosmeetikute Liidu Kutsetunnistusele oman ka CIDESCO rahvusvahelist diplomit.
Kosmeetikuna olen töötanud üle 6 aasta, kuid ilumaailm on olnud minu suureks kireks juba ammu .
Mulle on alati meeldinud proovida uusi ja põnevaid kosmeetikatooteid ning nautida kosmeetikasalongides erinevaid näo- ja kehahooldusi. ( Olles töötanud raamatupidaja, reisikonsultandi ja kinnisvaramaaklerina, ei olnud ma siiski oma õiget teed veel leidnud, kuid aastal 2011 jõudsin otsusele, et minust saab iluteenindaja ning astusingi Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli. )Täiendan end pidevalt erinevatel koolitustel ja seminaridel, sest ilumaailm on pidevas muutumises ning uut ja huvitavat on palju õppida. Minu eesmärgiks on aidata inimestel oma naha eest parimal moel hoolitseda, et nad saaksid tunda end õnnelike, enesekindlate ja täisväärtuslikena.
Olen väga õnnelik, sest olen leidnud oma kutsumuse ning mu töö on ühtlasi ka mu hobi. Minu suurimaks rõõmuks on, kui klient lahkub minu kabinetist lõõgastunult, õnneliku ja rahulolevana."

Pakun erinevaid Ella Baché, Guinot ja Natinueli näohooldusi, kulmude ja ripsmete keemilist värvmist ja modelleerimist, maniküüri ja pediküüri nii tava- kui geellakiga, depilatsioone.

Telefon : +3725013143
E-mail gaidi@grf.ee

5763h5g_MG_4228_03

EVA-LIIS TÕNISMAA

Kosmeetik - Jumestuskunstnik

Minu teekond kosmeetikuks saamisel algas juba noores eas, mil nahamurede tõttu sai esmakordselt antud eriala professionaali külastatud. Mind võlus selle ameti puhul võimalus tõsta kliendi enesehinnangut läbi välise veetluse, pakkudes talle kosutavat turgutust ning seeläbi ka meele- ja hingerahu. Nii viisidki sammud mind peale gümnaasiumi lõpetamist üsna pea Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute Erakooli kosmeetikuks õppima, kuna huvi erinevate nahaprobleemide ja nende ravivõimaluste vastu kasvas ajas. Suure elukestvasse õppesse uskujana leidsin end mõni aasta hiljem uuesti koolipingist, omandamas Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õe ametikutset. Nii mõnigi klient on seetõttu heatahtlikult naljatledes öelnud, et olen nagu kilplane- alustan kosmeetiku erialast, jätkan õendusõpingutega ja kõige tipuks lähen veel kindlasti ka arstiks õppima.

Teostan erinevaid Mediderma/Sesderma keemilisi koorimisi ning Ella Baché näohooldusi, depilatsiooni, kulmude ja ripsmete keemilist värvmist ja korrigeerimist ning maniküüri nii tavalaki, geellaki kui ka striplaciga.

Usun, et põhjalikud teadmised esteetilistest protseduuridest ning meditsiini valdkonnast võimaldavad mul pakkuda kliendi vajadustele ja probleemidele vastavaid lahendusi, edendades seeläbi ka tema terviskäitumist. Usaldusväärsuse tagamine pidevalt täienevate teadmiste näol, terapeutiline suhtlemine ning kliendi eripäradega arvestamine ja neisse süvenemine on minu jaoks väga olulised, sest iga klient väärib seda.

Katreen

KATREEN SILM

Kosmeetik - Käte- ja kehahoolitsused - Jumestus

Kosmeetikuna olen töötanud juba pea 15 aastat. Alustasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, õenduse erialal (2002). Seejärel jätkasin õpinguid Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis, omandades kosmeetiku kutse tunnistuse (2007).
Olen end pidevalt täiendanud mitmesugustel erialastel koolitustel, et olla kursis uute suundade ja toodetega. Oma töös olen kasutanud ainult väga häid sarju erinevatelt tootjatelt, nagu Elemis, Ella Baché, Guinot, Gatineau, Decleor, Biodroga, Jane Iredale, SpaRitual, Dr. Bronners jt. Eelistan tooteid, mis on orgaanilist päritolu, mis ei sisalda sünteetilisi koostisaineid ja pole testitud loomadel.
Olen läbinud ka Glow Make-Up Schooli 6-kuulise profimeigikursuse Lana Vallo käe all. Minu esimene töökoht oli tuntud staarkosmeetiku Maimu Keevalliku juures. Neli aastat töötasin kõrgete nõudmistega 5-tärni hotelli spaas terapistina. Täiendasin end ka massaažikursustel.
Armastan väga oma tööd ja ma hoian oma kliente. Püüan pakkuda igas mõttes kvaliteetset ja ajaga kaasaskäivat teenust. Hindan puhtust ja täpsust, samuti pean oluliseks pieteeditundelist suhtlemist kliendiga.
Soovin, et mu klient saaks alati just talle sobiva hoolitsuse, mõnusalt lõõgastuda ja särada lahkudes nii seest kui väljast! Kliendi rõõm on ka minu rõõm!
Telefon: 51 88 321
Email: kreem.oy@gmail.com

Broneeri Aeg