MEN Anti Fatigue Meeste näohoolitsus

 • ** SPECIFIC – MEESTE NÄOHOOLITSUS – ANTI FATIGUE MAXIMAL
  60min – 49€
  Rikkalike B vitamiinide ja antioksüdantidega (roheline kohviuba) näohoolitsus spetsiaalselt meestele keskendub puhtusele ja kaotab väsimuse jäljed. Taastab puhta jume ja annab ekstra toonust.
  Hoolitsus sisaldab mehhaanilist koorimist, massaaźi ja silendavat maski (Mask Lisse ). Ergutavat viimistluskreemi Espresso Anti Fatigue Maximal.
 • *** INTESIVE – MEESTE INTENSIIVHOOLITSUS – INSTANT PURITY & Collagen
  45min – 39€
  Kiire ja efektiivne nahka uuendav hoolitsus toonust kaotanud nahale (Magistral Mask
  Intex). Pinguldab kortsujooni, niisutab põhjalikult ja annab nahale elastsust. Boonuseks lifting ja
  ühtlane jume.
 • PEELING NEOPERFECT 26% – For Men HAPPEHOOLITSUS
  40-60min – 39-49€
  Kirgastav toime kogu kompleksile! Eemaldab ulatuslikult surnud rakud ja kiirendab uute rakkude regeneratsiooni ehk naha uuenemis protsessi. Tulemuseks silenenud, pehme ja hingav nahk. 60min hoolitsus sisaldab hoolitsuse viimistlusena rahustavat massaaźi 20’.
  Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.
 • ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGATõestatud efektiivsus ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist 5 erineva tehnoloogia rakendamisel.
  • DETOX TREATMENT – NORMAL – COMBINATED SKIN
   • SKINTEX SKIN CARE 4 – EKSPERT-HOOLITSUS
    75min – 73EUR
    (Puhas 10’/ 1+1 täiuslik koorimine 10’+5’/ SEBATICS infusioon 12’ / Drenaaź 12’ / krüo-tonic 12’ )
  • TREATMENT DAMAGED SKIN / AGE SIGNS
   • SKINTEX SKIN CARE 4 – EKSPERT-HOOLITSUS
   • 75min – 73EUR
    (Puhas 10’/ 1+1 täiuslik koorimine/TISSULEX infusioon 12’/ lihas-stimulatsioon 12’/ krüo—tonic12’)

ELLA BACHÉ NÄOHOOLITSUSTE KATEGOORIAD

 

 • * BASIC basic EB baashoolitsused, sisaldavad üldist hoolitsust lähtuvalt naha hetke põhivajadusest.Reeglina 60min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid : 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja hooldav mask. Hoolitsusesse saab vajadusel liita erihoolitsusi nagu mehhaaniline puhastus või aparatuuri-hoolitsused.
 • ** SPECIFIC specific EB spetsiaalhoolitsused lähtuvalt naha hetke põhivajadusest, sisaldavad spetsiifilisierimaske ja aktiivsust lisavaid efekt-seerumeid. Hoolitsuse fookuses on kogu kompleks sh kaela ja silmapiirkond. Reeglina 75 min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid: 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja spetsiaalne efektmask ja aktiivseerum. Võimalus kombineerida aparaat-hoolitsusi.
 • *** INTESIVE intensive EB intensiivhoolitsused eristuvad oma kiire ja efektiivse toime poolest. 40-60min hoolitsuse keskel on ultra-taastav nanofiiberkollageen mask, millel on ulatuslikult nahka uuendavad omadused, mistõttu toimib nahka taastavalt: niisutab, rahustab, noorendab, silendab ja pinguldab. Hoolitsus, mis sobib igale nahatüübile. Võimalus lisada massaaź hoolitsuse lõppfaasi.
 • PEELING NEOPERFECT 26% HAPPEHOOLITSUS & Apple Vinegar peeling Kirgastav toime kogu kompleksile: puhastab, silendab, klaarib jumet, niisutab ja noorendab ilmet. Ultratõhus komplekshoolitsus on lühike ja efektiivne (45’), mida saab muuta naudingulisemaks taastava ja nahka rahustava massaaźiga. Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.

ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA :

skintex

Tõestatud toime ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist läbi 5 funktsiooni:

 

 1. TÄIUSLIK KOORIMINE – ultraheli sagedusel vibreeriv spaatel eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid, aktiveerib ainevahetust ja parandab aktiivainete imendumist.
 2. AKTIIVAINETE INFUSIOON – ülesandeks on toimeainete sisestamine nahka läbi raku membraani raku sisemusse ning seejärgne toime aktiveerimine.
 3. NÄOLIHASTE PINGULDAMINE Biostimulatsioon* – pinguldab lihaskiude näol ja kaelal – ka sügavamaid milleni käsi ei ulata. Pinguldab kontuure ja silendab kortse.
 4. NÄODRENAAŹ – DETOX – ainevahetuse aktiveerimine ja jääkainete väljutamine
 5. KRÜO-TONIC– KÜLMAMASK (-3°C): stimuleerib hapniku ainevahetust ja toimeainete stabiliseerimine ja fikseerimine kudesesse.

 

* Soovi korral võib proseduuri lisada näomassaaźi vahetult pärast näolihaste stimulatsiooni


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270