Ella Baché

BRAND STORY – Ella baché Paris

Nutrition – Science – Skin care

ella_bache2
Mad.E.Baché (1900-1999)

 

Prantsuse “Ikoon”sarja sündi võib siduda koos müütilise kreemi Créme Tomate Originale sünniga 1936 kui farmakoloog ja teadlane Mad.E.Baché (1900-1999) tõi kosmeetikaturule ainulaadse tomati päritolu vitamiinidega kreemi, esindades AHA-puuviljahapete sensatsioonilist avalööki, mis mõjutas olulisel määral nahahoolduse arengukäiku kogu kosmeetika ajaloos.

 

Tuntud ja tunnustatud avant garde profisari

 

Ella Baché edulugu põhineb puhtatel ja kõrgväärtuslikel toorainetel loodud nahahooldus programmidel (beauty recipes), mis on läbi aegade teda hoidnud oma kindlal positsioonil kui üks lugupeetumaid nahahooldus eksperte – kõikidel kontinentidel maailmas.

Ligi 80a. arengulooga sari on pidevas liikumises üha innovatiivsemate avastuste poole. EB tootekataloog meenutab piltlikult retseptikogumikku, kus igal tootegrupil on oma täpselt väljatöötatud ja spetsiifiline iluretsept.

 

 

ELLA BACHÉ & NUTRIDERMOLOGY® – teadusele ja kliinilistele uuringutele põhinev nahahooldussari aastast 2008

 

EB filosoofia aluseks on looduslähedus, puhtus ja kvaliteet nii sisulises väärtuses kui välisilmes. Sarja taga seisab teaduslikul tasandil koos toimiv FarmakoloogiaDermatoloogia Toitainete Biotehnoloogia teaduste ahel, mis oma järjepidevas koostöös viib läbi põhjalikke uuringuid ning kvaliteedi kontrollteste oma isiklikus kontserni teadus – uuringute laboratooriumis, mida sümboliserib NUTRIDERMOLOGY® kaubamärk aastast 2008 – Mis on ühtlasi sarja kvaliteedi ja usaldusväärsuse garantii!

 

Väärtustades tervist ja puhtust on Ella Baché läbi aegade esindanud looduslähedust, kust pärinevad ka enamik vastuseid erinevatele iluravi puudutavatele küsimustele – alates võitlusest vistrikega kuni igavest noorust säilitamise tõeni.

 

ELLA BACHÉ ILUVALEM –

 

  • NATURE – Naturaalsed ja nahasõbralikud toimeained: vitamiinid, mineraalid, mille tõhusus on mõõdetav ning ei anna katteta lubadusi.
  • SIENCE – Moodne tehnoloogia + kõrgkvaliteetsed toorained + teaduslikud uuringud = visuaalsed kui ka reaalselt mõõdetavad tulemused
  • NUTRITION – ilusa naha saladus on kõrgkvaliteetne toit ehk toitainetest pärinevad aktiivaine “Skin good enough to eat“ mis annavad tulemusi ka ravi eesmärgil (kalaõli, tüümian, allantoin, skvalaan, grapefruit)
  • IN-TEX BEAUTY (internal + external) üheaegne sees- ja välispidine toimeainete viimine nahka

EB tooted valmivad kõrgkvaliteetsetest, parimatest (ökoloogiliselt) kasvatud toorainetest (BIO CERT).

Alates 2008 – tooted ei sisalda parabeene, mineraalõli, GMO’, kunstlikke värv- ja lõhnaineid.

 

ELLA BACHÉ koduleht

Broneeri Aeg