Fau hoolitsused

FAU SIGNATURE FILLAMENT EHK NAHA UUENDAMISE HOOLDUS

Supertõhus ja innovaatiline vananemisvastane happekoorimine Bakuchioliga kõikidele nahatüüpidele, mis aktiveerib kollageeni tootmist, ühtlustab jumet ja taastab naha elastsuse, tulemuseks sügavalt niisutatud, siledam ja nooruslikum nahk. Kvartsist massaažirullid tõhustavad intensiivsete seerumite imendumist ja ergutavad lümfiringet, hoolduse lõpetuseks lõõgastav pea, turja- ja dekolteemassaaž.

Hooldust on soovitav teha kuni 4x 1-2 nädalase vahega.
Hooldus 75min/100€
Hooldus 2-4 x kuurina 75min/85€ (kui tasuda korraga hoolduste arvu eest)

FAU INTENSIIVNE ANTI – AGE HOOLDUS

Intensiivne noorendav hooldus, mis sisaldab 17 erinevat aminohapet, raku kasvufaktoreid ja naha elastsust taastavaid noorendavaid peptiide. Hooldus sisaldab vastavalt vajadusele kas ensüüm- või happekoorimist, noorendavat kaaviariseerumit ja kahte erinevat pinguldavat maski.

Kvartsist massaažirullid tõhustavad intensiivsete seerumite imendumist ja ergutavad lümfiringet, gua sha kivi massaaž pinguldab näokuntuuri ning hoolduse lõpetuseks lõõgastav pea, turja- ja dekolteemassaaž.

Hooldus 75min/80€ ( ei sisalda näomassaazi) Hooldus 90 min/90€ ( sisaldab näomassaazi)

FAU AMINOHAPETEGA SÄRAANDEV KÕRVITSAHOOLDUS

Supertõhus säraandev aminohapeterikas hooldus kõikidele nahatüüpidele, eriti sobilik kombineeritud, suurepoorilisele, lõtvunud ja sära kaotanud nahale. Kõrvitsa ensüüme, AHA- ja BHA-happeid sisaldav koorija eemaldab tõhusalt naha pinnalt surnud rakud ja silendab naha pinda, samal ajal aktiveerides rakkude uuenemist.

Aroomiderikas ja lõõgastav hooldus sisaldab kaheastmelist koorimist, vajadusel mehaanilist puhastust, aminohapeterikast vahuseerumit ja kõrvitsaekstraktiga säraseerumit ja lõpetuseks nahatüübile sobivat maski,

Hooldus 75min/75€

FAU S.O.S NAHKA RAHUSTAV JA TAASTAV HOOLDUS ( Kuperoosa, rosacea, dermatiit, kuivus)

Hooldus sobib hästi ülitundlikule, ärritunud ja punetavale nahale.

Hoolduse käigus puhastatakse nägu ning tehakse Bakuchiol happega koorimine. Sisaldab eriti rahustavaid seerumeid ja alginaat- või nahka jahutavat S.O.S kangasmaskimaski.Vajadusel teostatakse mehhaaniline puhastus.

Hooldus kuni 75min/70€
Hooldus koos massaziga 90min/80€

FAU RAVIHOOLDUS AKNE-,RASUSE- ja KOBMINEERITUD NAHALE

(põletikuline akne, komedoonid, suured poorid, liigne rasueritus,tundlik ja kuiv nahk koos kombineeritud aknega)

Hooldus sisaldab happekoorimist vastavalt vajadusele ja nahatüübile. Rahustav vahemask, seerum ja alginaatmask vastavalt naha vajadusele. Sisaldab mehhaanilist puhastust.

Hooldus kuni 75min/70€

FAU NOORUKIHOOLDUS

Noorukitele mõeldud hooldus, ilma happekoorimiseta. Teostatakse näopuhastus, ensümaatiline koorimine, mehaaniline puhastus, ravi seerum ja mask. Kasutatakse kas SOS kangas ravimaski või alginaat kummimaski.

Hooldus 60min/ 50€

FAU EXPRESSHOOLDUS

Hooldus sisaldab näopuhastust, näonaha tüübile vastavat seerumit ja maski. Ei sisalda näomassaazi ega mehhaanilist puhastust. Maski ajal kaela, dekoltee -ja turjamassaz.

Hooldus 30min/ 45€

Hooldustele saab juurde lisada:

Punane LED ravivalgus 10min/10€ Cold Plasma ravi 10min/10€ Ultarhelipuhastus 10€

Broneeri Aeg