Meist

Meie salong asub linna südames, kuid ometi on siin  õdus ja vaikne, siia ei kostu ei tänavamüra, ega muu sigin sagin, seeõttu saab meie juures end ka keset äripäeva täiesti välja lülitada. Viimasele aitab vaieldamatult kaasa meie kosmeetikute soe ja hooliv suhtumine, aga ka pikaaegsed tööalased kogemused iluteeninduses, mis teevad siinviibimise nauditavaks.

 

Siinne hea aura ja armastus oma töö vastu on moodustanud hästi toimiva kollektiivi, aga ka muidu toreda inimnatuuride koosluse, mis on sõbralik, hooliv ja siiras.

 

Personaalne lähenemine teeb igast hoolitsusest erilise ja nii on meie hinnakiri vaid orienteeruv formaalne dokument, mis näitab meie teenuste valikut ja spetsialiteete.

 

Oma klientuuri lojaalsust väärtustades, pakume parimat valikut nahahoolitsuse tooteid prantsuse profi-sarjast ELLA BACHÉ, kus on nii atraktiivseid kuupakkumisi kui ka põnevaid uudistooteid. Meie kosmeetikud pakuvad ka teiste kvaliteetsete kosmeetikabrändide hooldusi, nagu Renophase, Payot,  Image Skincare ja CNC Skincare- hinnakiri on peagi täienemas ! Seniks küsige lisainfot telefoni või e-maili teel.

 

Ootame teid tutvuma kõigi meie salongi poolt pakutavate teenuste ja toodetega!

Ella Beaute salong sobib eriti privaatsust, rahu ja professionaalset teenindust hindavale kliendile .

Olete oodatud meie kosmeetikute juurde !

5763h5g_MG_4228_00

KAARI LEMBRA

Kosmeetik

Ilu sünnitab enesekindlust (Theodor Fontane)… ja enesekindlus sünnitab ilu.
Olen lõpetanud Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli ja töötan kosmeetikuna 20aastat.
2003-2007 omandasin TÜ Pärnu kolledzis ka turismi eriala, kuid juba esimesel kursusel sain aru, et kosmeetiku eriala on mulle ikka südamelähedasem.
Kosmeetiku ametist on kujunenud aastatega minu kirg ning armastan oma tööd väga.
Kuna aeg iseendale on kujunenud suureks defitsiidiks on minu eesmärk, et klient suudaks protseduuril viibimise ajal lahti lasta argirutiinist ja lahkudes salongist oleks tal naeratus näol.
Telefon: 566 80 955
Email: kaarilembra@me.com

Inga Raa (2)

INGA RAA

Kosmeetik

Olen Inga Raa. Olen oma parimates aastates naine, kes armastab ja naudib oma tööd, see on mulle justkui hobi. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kosmeetiku CIDSECO diplomiõppe kursuse. Oman CIDESCO diplomit alates 2018 aasta märtsikuust. Põhjalikud teadmised ning rahvusvaheliselt tuntud nahahoolduse kaubamärgid on need, mida tahan kasutada oma igapäevases töös. Nahahooldustooted, mida oma töös kasutan, on puhtad ja kõrgekvaliteetsed . See on minu jaoks väga oluline!
Minu soov on olla pidevalt kursis ilumaailma uudistega. See maailm on pidevas muutuses ja põnevaid teemasid jätkub alati. Osalen tihti erinevatel erialastel seminaridel, koolitustel ja aegajalt õpin juurde jälle mõne põneva massaažitehnika või näohooldus protseduuri, et pakkuda alati oma püsiklientidele vaheldust!
Minu eesmärk on pakkuda parimat teenust. Personaalne lähenemine on minu moto - annan endast parima, et leida igale probleemile lahendus. Luban, et minu juurest lahkudes on heaolu garanteeritud!
Teenused mida pakun: erinevad näohooldusprotseduurid (teraapilised hooldused, happehooldused, aparaadihooldused); käte- ja jalahooldused (klassikaline maniküür ja pediküür, parafiinhooldused); kulmude korrigeerimine/modelleerimine, kehahooldused.
Küsi lisainfot telefoni või emaili teel:

Telefon: +372 53459966
E-mail: raainga@gmail.com

image1

GAIDI ÄKKE

Kosmeetik

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ning ning lisaks Eesti Kosmeetikute Liidu Kutsetunnistusele oman ka CIDESCO rahvusvahelist diplomit.
Kosmeetikuna olen töötanud üle 6 aasta, kuid ilumaailm on olnud minu suureks kireks juba ammu .
Mulle on alati meeldinud proovida uusi ja põnevaid kosmeetikatooteid ning nautida kosmeetikasalongides erinevaid näo- ja kehahooldusi. ( Olles töötanud raamatupidaja, reisikonsultandi ja kinnisvaramaaklerina, ei olnud ma siiski oma õiget teed veel leidnud, kuid aastal 2011 jõudsin otsusele, et minust saab iluteenindaja ning astusingi Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli. )Täiendan end pidevalt erinevatel koolitustel ja seminaridel, sest ilumaailm on pidevas muutumises ning uut ja huvitavat on palju õppida. Minu eesmärgiks on aidata inimestel oma naha eest parimal moel hoolitseda, et nad saaksid tunda end õnnelike, enesekindlate ja täisväärtuslikena.
Olen väga õnnelik, sest olen leidnud oma kutsumuse ning mu töö on ühtlasi ka mu hobi. Minu suurimaks rõõmuks on, kui klient lahkub minu kabinetist lõõgastunult, õnneliku ja rahulolevana."

Pakun erinevaid Ella Baché, Guinot ja Natinueli näohooldusi, kulmude ja ripsmete keemilist värvmist ja modelleerimist, maniküüri ja pediküüri nii tava- kui geellakiga, depilatsioone.

Telefon : +3725013143
E-mail: gaidi@grf.ee

Broneeri Aeg