Meist

Meie salong asub linna südames, kuid ometi on siin  õdus ja vaikne, siia ei kostu ei tänavamüra, ega muu sigin sagin, seeõttu saab meie juures end ka keset äripäeva täiesti välja lülitada. Viimasele aitab vaieldamatult kaasa meie kosmeetikute soe ja hooliv suhtumine, aga ka pikaaegsed tööalased kogemused iluteeninduses, mis teevad siinviibimise nauditavaks.

 

Siinne hea aura ja armastus oma töö vastu on moodustanud hästi toimiva kollektiivi, aga ka muidu toreda inimnatuuride koosluse, mis on sõbralik, hooliv ja siiras.

 

Personaalne lähenemine teeb igast hoolitsusest erilise ja nii on meie hinnakiri vaid orienteeruv formaalne dokument, mis näitab meie teenuste valikut ja spetsialiteete.

 

Oma klientuuri lojaalsust väärtustades, pakume parimat valikut nahahoolitsuse tooteid prantsuse profi-sarjast ELLA BACHÉ, kus on nii atraktiivseid kuupakkumisi kui ka põnevaid uudistooteid. Meie kosmeetikud pakuvad ka teiste kvaliteetsete kosmeetikabrändide hooldusi, nagu Renophase, Payot,  Image Skincare ja CNC Skincare- hinnakiri on peagi täienemas ! Seniks küsige lisainfot telefoni või e-maili teel.

 

Ootame teid tutvuma kõigi meie salongi poolt pakutavate teenuste ja toodetega!

Ella Beaute salong sobib eriti privaatsust, rahu ja professionaalset teenindust hindavale kliendile .

Olete oodatud meie kosmeetikute juurde !

5763h5g_MG_4228_00

KAARI LEMBRA

Kosmeetik

Ilu sünnitab enesekindlust (Theodor Fontane)… ja enesekindlus sünnitab ilu.
Olen lõpetanud Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli ja töötan kosmeetikuna 20aastat.
2003-2007 omandasin TÜ Pärnu kolledzis ka turismi eriala, kuid juba esimesel kursusel sain aru, et kosmeetiku eriala on mulle ikka südamelähedasem.
Kosmeetiku ametist on kujunenud aastatega minu kirg ning armastan oma tööd väga.
Kuna aeg iseendale on kujunenud suureks defitsiidiks on minu eesmärk, et klient suudaks protseduuril viibimise ajal lahti lasta argirutiinist ja lahkudes salongist oleks tal naeratus näol.
Telefon: 566 80 955
Email: kaarilembra@me.com

Inga Raa (2)

INGA RAA

Kosmeetik

Olen Inga Raa. Olen oma parimates aastates naine, kes armastab ja naudib oma tööd, see on mulle justkui hobi. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kosmeetiku CIDSECO diplomiõppe kursuse. Oman CIDESCO diplomit alates 2018 aasta märtsikuust. Põhjalikud teadmised ning rahvusvaheliselt tuntud nahahoolduse kaubamärgid on need, mida tahan kasutada oma igapäevases töös. Nahahooldustooted, mida oma töös kasutan, on puhtad ja kõrgekvaliteetsed . See on minu jaoks väga oluline!
Minu soov on olla pidevalt kursis ilumaailma uudistega. See maailm on pidevas muutuses ja põnevaid teemasid jätkub alati. Osalen tihti erinevatel erialastel seminaridel, koolitustel ja aegajalt õpin juurde jälle mõne põneva massaažitehnika või näohooldus protseduuri, et pakkuda alati oma püsiklientidele vaheldust!
Minu eesmärk on pakkuda parimat teenust. Personaalne lähenemine on minu moto - annan endast parima, et leida igale probleemile lahendus. Luban, et minu juurest lahkudes on heaolu garanteeritud!
Teenused mida pakun: erinevad näohooldusprotseduurid (teraapilised hooldused, happehooldused, aparaadihooldused); käte- ja jalahooldused (klassikaline maniküür ja pediküür, parafiinhooldused); kulmude korrigeerimine/modelleerimine, kehahooldused.
Küsi lisainfot telefoni või emaili teel:

Telefon: +372 53459966
E-mail: raainga@gmail.com

image1

GAIDI ÄKKE

Kosmeetik

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ning ning lisaks Eesti Kosmeetikute Liidu Kutsetunnistusele oman ka CIDESCO rahvusvahelist diplomit.
Kosmeetikuna olen töötanud üle 6 aasta, kuid ilumaailm on olnud minu suureks kireks juba ammu .
Mulle on alati meeldinud proovida uusi ja põnevaid kosmeetikatooteid ning nautida kosmeetikasalongides erinevaid näo- ja kehahooldusi. ( Olles töötanud raamatupidaja, reisikonsultandi ja kinnisvaramaaklerina, ei olnud ma siiski oma õiget teed veel leidnud, kuid aastal 2011 jõudsin otsusele, et minust saab iluteenindaja ning astusingi Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli. )Täiendan end pidevalt erinevatel koolitustel ja seminaridel, sest ilumaailm on pidevas muutumises ning uut ja huvitavat on palju õppida. Minu eesmärgiks on aidata inimestel oma naha eest parimal moel hoolitseda, et nad saaksid tunda end õnnelike, enesekindlate ja täisväärtuslikena.
Olen väga õnnelik, sest olen leidnud oma kutsumuse ning mu töö on ühtlasi ka mu hobi. Minu suurimaks rõõmuks on, kui klient lahkub minu kabinetist lõõgastunult, õnneliku ja rahulolevana."

Pakun erinevaid Ella Baché, Guinot ja Natinueli näohooldusi, kulmude ja ripsmete keemilist värvmist ja modelleerimist, maniküüri ja pediküüri nii tava- kui geellakiga, depilatsioone.

Telefon : +3725013143
E-mail: gaidi@grf.ee

52646

REET GAILAN

Jumestus

Jumestuskunstnikuna töötan alates 2012 aastast. Esimesed koolitused läbisin Lana Vallo käe all Glow Make Up Stuudios. Hiljem (2014-2015) jätkasin enda täiendamist Grimmikoolis, kus õppisin lisaks juurde ka soengute sättimist, et klientide jaoks tervikteenust pakkuda. 2020 läbisin täiendkoolituse International Make Up Center Estonia koolis, et enda käekirja veelgi täpsemaks ja paremaks lihvida.

Jumestuskunstniku töö on minu totaalne kirg ning pean klientide rahulolu ülimalt tähtsaks. Oluline on, et klient lahkuks meigitoolist nii, et ta tunneks iseennast ära - jumestus peaks tooma esile naise kaunimad omadused ning andma juurde grammike lisasära, ent mitte peitma ära naise loomulikku karismat:)

Telefon: 5805 8745
Email: gailanreet@gmail.com

Karina-IMG_2910-(1)

KARINA RÄSTA

Jumestus

Olen sertifitseeritud jumestuskunstnik International Make Up Center (IMC). Mul on kogemus pruudimeigist reklaamikampaaniateni ning pakun ka koolitusi alustavatele meigihuvilistele. Jumestuses kätt harjutama hakkasin juba lapsena endale võistlustantsu grimmi tehes ja ilufanaatikuna armastan siiani naiste nägusid särama lüüa!

fb: Karina Rästa
instagram: @karinarasta
e-mail: rastakarina@hotmail.com

AIRE

Kosmeetik

Minu tee ilumaailmas algas 2005a.jumestajana, kui lõpetasin Juuksurite ja Kosmeetikute Erakooli Tallinnas. Peagi tundsin, et sooviksin pakkuda oma klientidele enamat, kui meik ning järgnesid õpingud Iluravi Rahvusvahelises Erakoolis kosmeetiku erialal.

Olen õnnelik selle valiku üle, sest minu töö on ka minu suur kirg ja hobi. Teen alati oma tööd suurima rõõmuga. Püüan igal võimalusel ennast täiendada ja omandada uusi oskusi ning 2018a.alustasin taaskord õpinguid Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis-kõike selleks, et olla veelgi professionaalsem ja pakkuda oma klientidele vaid parimat.

Minu jaoks on kõige olulisem kliendi rahulolu. Rahulolev klient on õnnelik klient!
Telefon: 56458887
Email: preili_aire@hotmail.com

MAARJA

Küünetehnik, Ripsmetehnik

Olen ilumaailmas tegutsenud alates 2003 aastast. Alustasin küünetehnikuna. Alates 2011 aastast töötan ka ripsmetehnikuna. Oman erinevaid sertifikaate ja tunnistusi nii ripsmemeistri kui küünetehnikuna.

Teenused:
Geellakkimine 25€

Volüümiripsmed:
- Paigaldus 45€
- Hooldus 40€

Klassikalised:
- Paigaldus 40€
- Hooldus 35€

Broneeri Aeg