Vananemismärkidega Nahk, Kortsud ja Ealised Muutused

ELLA BACHÉ - MORPHO STRUCTURE FIRMING 50+ - Ovaali pinguldav PREMIUM hoolitsus lõtvnud nahale

Täiuslikus, nägu kael-dekoltee kompleks-hoolitsuses on fookuses lõtvunud näo kontuurid. Sisaldab kahe faasilist massaaźitsüklit koos modelleeriva kupuga,  mis on nii elastiini ergutav kui ka kontuure pinguldav. Hoolitsuse viimistleb ovaali trimmiv kaaviari mask, mis silendab ja pinguldab ka lohkus silmaümbrust. Tulemuseks taaselustunud nahk juuksepiirist dekolteeni.

HIND: 75min / 70€

ELLA BACHÉ INT-EX CELLULAR - ANTI-AGE taaselustav ja noorendav kompleks-hoolitsus küpsele nahale

Etapi viisiline hoolitsusprogramm läbib 4 funktsiooni, mikrovoolu vahendusel: UH koorimine, spetsiifilise aktiivaine sisestamine nahka, näo mikrolihaste pinguldamine  ja naha krüo-teraapiline toniseerimine (-3*). Peatab naha vananemise protsesse, pinguldab näo kontuure ja annab hoolitsetud ilme. Soovitatav aktiivkuurina 3-5x

HIND: 73€

IMAGE SKIN CARE – SIGNATURE LIFT

Pinguldav näohoolitsus väsimus- ja vananemismärkidega nahale, sisaldab sh näomassaaźi.

HIND: 60min / 90€

IMAGE SKIN CARE – WRINCLE LIFT

Kortsudele fookusseerunud näohoolitsus, mis sisaldab sh näomassaaźi.

HIND: 60min / 90€

ARKANA SILMA HOOLDUS - EYE COMPLEX CARE THERAPY

Laiaulatuslik hooldus õrnale silmaümbrusele. Silmahooldus tegeleb kuue erineva põhilise silmaümbruse probleemiga:kortsud, raske laug, naha lõtvus, tumedad silmaalused, tursed,alalau silmakoopasse vajumine.Probleemidega aitavad tegeleda erinevad happed nagu laktobioonhape, piimhape, traneksaamhape, segu fütohapetest. Nende toimel silmaümbruse nahk saab tugevalt niisutatud, kooritud, naha toon muutub ühtlasemaks, väheneb punetus, sügelus. C vitamiin aitab neutraliseerida vabu radikaale, tugevndab kapillaaride seinu, mille tulemusena on need vähem märgatavamad,stimuleerib uue kollageeni tootmist. Vähenevad joonekeste ja kortsude sügavus , paraneb verevarustus ja silmaümbruse nahk on pingul.

 

Hooldlust saab teha eraldi või koos näohooldusega.

 

Eraldi silmahooldus: 30min / 45€
Silmahooldus koos näohooldusega: 30€

NEURO GABA & NANA NEURO JA AMINOHAPETEGA KOORIMINE

Tugev vananemis vastane ja trimmiv hooldus. Väga hea efektihooldus enne olulisi sündmuseid,või seeriahooldus. Annab nahale kohese pinguldatuse. Sisaldab 41% aktiivaineid: piimhapet, GABA ja NANA happeid. Piimhape annab nahale sära, silendab jaühtlustab nahatooni. Ühtlasi aitab vähendada peeneid jooni, kortsukesi ja tumedaid laike. GABA ja NANA stimuleerib kollageeni tootmist ning aitab parandada rakkudes tekkinud kahjustusi. Samuti aitab silendada joonekesi ja kortsusid.

 

Hooldus: 75min / 85€

Broneeri Aeg