Renophase hoolitsused

Akne ja rasusenaha hooldus

60min 70€60min (sisaldab punase LED valguse ravi) 80€
Koorimine toimib põletikuvastaselt, stimuleerib naha taastumise protsesse, eemaldab lühikese ajaga akne järgselt tekkinud paisu nähud, ahendab laienenud poore, ühtlustab näonaha jumet ja tasandab naha stuktuuri. Ennetab uut akne teket. Hooldus sisaldab mehhaanilist puhastust. Hooldus ei sisalda näomassaazi.

Rosacea, Kuperroosa ja tundliku naha hooldus

60min 70€
60min (sisaldab punase LED valguse ravi) 80€

Glükoolkoorijad kuuluvad pindmiste koorijate hulka. Sobivad igale nahatüübile, isegi väga tundlikule nahale. Need ei põhjusta ärritusnähte, intensiivset kestendust ega piira kliendi töövõimet. Näidustused on naha vananemise esmased tunnused, pindmised kortsud,tundlik nahk, kuperoosa, rosaatsea. Hooldus sisaldab  mehhaanilist puhastust. Hooldus ei sisalda näomassaazi.

Tugeva akne ja post akne hooldus, BioPeel Beta
Hydroxy

60min 75€
60min (sisaldab punase LED valguse ravi) 85€

BioPeel hoolduses kasutatakse 30% glükoolhapet, 40% mandlihapet ja 10% salitsüülhapet ning see sobib hästi paksemale, rasusele ja liigsarvestunud nahale. Näidustused on tugev fotovananemine, põletikud, komedoonne ja tsüstiline akne, rasune nahk, suurenenud poorid. Hooldus sisaldab mehhaanilist puhastust. Hooldus ei sisalda näomassaazi.

Pigmendilaike helendav hooldus

60min 75€
60min (sisaldab punase LED valguse ravi) 85€
Intensiivne depigmenteeriv programm blokeerib melaniini sünteesi protsesse, ühtlustab naha jumet. Näidustuseks hüperpigmenatsioon. Hooldus sisaldab mehhaanilist puhastust. Hooldus ei sisalda näomassaazi.

Broneeri Aeg